Działka budowlana, ul. Konieczna

Konieczna, Magdalenka, mazowieckie

  • 1 597 520 zł
  • 1 777 m²
  • 899 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Cegłowska

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Konieczna

Konieczna, Magdalenka, mazowieckie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

1 597 520 zł

1 777 m²

899 zł/m²

Działka budowlana, ul. Konieczna

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

1 597 520 zł 1 777 m² 899 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 597 520 zł (899 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 777 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 70m; szerokość: 25m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1777 m², w kształcie prostokąta, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą - przy ul. Koniecznej w Magdalence.
To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć dom dokładnie według własnej wizji - od podstaw, w otoczeniu natury, z zachowaniem prywatności i spokoju. (...)

Agent

Ewa Cegłowska

666 800...

666 800 200

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Cegłowska

666 800...

666 800 200

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości